Send User Notification (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Subject
az: Mövzu

en: About
az: Haqqında

en: Notification settings
az: Bildiriş parametrləri

en: Uses
az: İstifadə edir
