Send User Notification (8.x-1.7) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Subject
pl: Tytuł

en: About
pl: O stronie

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Notification settings
pl: Ustawienia powiadomień

en: Uses
pl: Używa
