Send User Notification (8.x-1.6) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Subject
pt: Assunto

en: About
pt: Sobre

en: Notification
pt: Notificação

en: Notification settings
pt: Configurações de notificação

en: Uses
pt: Usos
