Send User Notification (8.x-1.7) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Subject
ro: Subiect

en: About
ro: Despre

en: Notification
ro: Notificare

en: Notification settings
ro: Setări de notificare

en: Uses
ro: Folosește
