User One (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Reset
be: Скінуць

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Features
be: Функцыі

en: Apply
be: Ужыць

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
be: Карыстальнікі лічацца анлайн цягам гэтага часу па апошнім праглядзе старонкі.

en: About
be: Аб

en: Who's online
be: Анлайн
