User One (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Features
lt: Savybės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
lt: Prisijungusiais laikomi nariai, kurie atliko kokį nors veiksmą ne seniau nei nurodytas laiko tarpas.

en: About
lt: Apie

en: Who's online
lt: Šiuo metu svetainėje yra

en: There are currently @total users online.
lt: Šiuo metu svetainėje @total narių.

en: There are currently 0 users online.
lt: Šiuo metu svetainėje 0 narių.
