User One (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
lv: Lietotājs tiek uzskatīts kā tiešsaistē esošs šādu laiku pēc pēdējās lapas skatīšanas.

en: About
lv: Par

en: Who's online
lv: Kurš ir klātienē
