User One (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Reset
ru: Сбросить

en: Last access
ru: Последнее посещение

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Features
ru: Особенности

en: Apply
ru: Применить

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
ru: Пользователь считается находящимся на сайте в течение этого периода, начиная со времени последнего просмотра им страницы.

en: About
ru: Информация

en: Who's online
ru: Сейчас на сайте

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: There are currently @total users online.
ru: В данный момент пользователей онлайн: @total.

en: There are currently 0 users online.
ru: Сейчас 0 пользователей онлайн.

en: A list of users that are currently logged in.
ru: Список пользователей, авторизированных в данный момент.
