User One (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Reset
sv: Återställ

en: Last access
sv: Senast åtkomst

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Features
sv: Funktioner

en: Apply
sv: Applicera

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sv: En användare anses vara inloggad så här länge efter att de senast tittat på en sida.

en: About
sv: Om

en: Who's online
sv: Vilka är inloggade

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: There are currently @total users online.
sv: För närvarande är @total användare inloggade.

en: There are currently 0 users online.
sv: För närvarande är 0 användare inloggade.

en: A list of users that are currently logged in.
sv: En lista på användare som för närvarande är inloggade.
