User One (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Last access
tr: Son erişim

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Features
tr: Özellikler

en: Apply
tr: Uygula

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
tr: Bir kullanıcı son sayfa ziyaretinden itibaren bu kadar süre boyunca çevrim içi olarak kabul edilir.

en: About
tr: Hakkında

en: Who's online
tr: Kimler çevrim içi

en: Who's online (userone)
tr: Kimler çevrim içi (userone eklentisi)

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: There are currently @total users online.
tr: Şu anda @total kullanıcı çevrimiçi.

en: There are currently 0 users online.
tr: Şu anda 0 kullanıcı çevrimiçi.

en: A list of users that are currently logged in.
tr: Şu anda oturum açmış kullanıcıların listesi.
