User One (8.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Last access
dz: མཐའ་མཇུག་གི་ འཛུལ་སྤྱོད།

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
dz: མཐའ་མཇུག་  ཤོག་ལེབ་ཅིག་བལྟ་ཞིནམ་ལས་  རྐྱངམ་ཅིག་  ལག་ལེན་པ་དེ་  འདི་ཚོན་ཚོད་གློག་ལམ་ཐོག་ལུ་  ཨིནམ་སྦེ་ཆ་འཇོག་འབདཝ་ཨིན།

en: Who's online
dz: ག་གློག་ལམ་ཐོག་ལུ་འདུག
