User One (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Reset
gl: Reiniciar

en: User
gl: Usuario/a

en: Last access
gl: Último acceso

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Apply
gl: Aplicar

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
gl: Un usuario considérase conectado (online) durante este tempo dende que viron unha páxina do sitio por última vez.

en: About
gl: Información

en: Who's online
gl: Usuarios conectados
