User One (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Reset
af: Herstel

en: User
af: Gebruiker

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Apply
af: Pas toe

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
af: Die gebruiker word beskou as aanlyn vir so lank nadat hulle 'n bladsy beskou het.

en: Who's online
af: Wie is aanlyn

en: Master
af: Meester
