User One (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: User
ar: المستخدم

en: Last access
ar: آخر وصول

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Features
ar: الخصائص

en: Apply
ar: تطبيق

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
ar: تحسب فترة وجود المستخدم عالخط منذ آخر عرض لصفحة.

en: About
ar: حول

en: Who's online
ar: المتصلون الأن

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
