User One (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Reset
bg: Рестартирай

en: User
bg: Потребител

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Apply
bg: Търси

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
bg: Колко минути потребителят трябва да бъде смятан за онлайн, след като е напуснал сайта.

en: Who's online
bg: Кой е онлайн
