User One (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: User
da: Bruger

en: Last access
da: Seneste tilgang

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
da: En bruger bliver opfattet som online i dette tidsrum efter hun sidst har set en side.

en: About
da: Om

en: Who's online
da: Hvem er online

en: Asc
da: Stigende

en: There are currently @total users online.
da: Der er i øjeblikket @total brugere online.

en: There are currently 0 users online.
da: Der er i øjeblikket 0 brugere online.

en: A list of users that are currently logged in.
da: En liste af indloggede brugere.
