User One (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Reset
hr: Poništi

en: User
hr: Korisnik

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Features
hr: Značajke

en: Apply
hr: Primjeni

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
hr: Vrijeme u kojem se korisnik smatra prijavljenim i nakon što je napustio lokaciju.

en: About
hr: Opis

en: Who's online
hr: Tko je umrežen

en: Asc
hr: Uzlazno
