User One (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
hy: Օգտագործողը համարվում է առցանց այնքան ժամանակ, սկսած էջ մուտք գործելու վերջին պահից:

en: Who's online
hy: Ով է կայքում

en: There are currently @total users online.
hy: @total օգտատեր այժմ օնլայն է:

en: There are currently 0 users online.
hy: Ոչ մի օգտատեր այժմ օնլայն չէ:

en: A list of users that are currently logged in.
hy: Օգտատերերի ցուցակը, որոնք այս պահին մուտք են գործել համակարգ
