User One (8.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Reset
nn: Sett til standard

en: User
nn: Brukar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Who's online
nn: Pålogga no
