User One (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Reset
pl: Resetuj

en: User
pl: Użytkownik

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Apply
pl: Zastosuj

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
pl: Tak długo od ostatniego odświeżenia strony użytkownik jest uważany za będącego online.

en: About
pl: O stronie

en: Who's online
pl: Kto przegląda

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: There are currently @total users online.
pl: @total użytkowników jest aktywnych w tej chwili.

en: There are currently 0 users online.
pl: Żaden z użytkowników nie jest w tym momencie zalogowany.

en: A list of users that are currently logged in.
pl: Lista użytkowników, którzy są aktualnie zalogowani.
