User One (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Reset
sq: Rifillo

en: User
sq: Përdoruesi

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sq: Një përdorues konsiderohet në linjë për këtë kohë mbasi të ketë vizituar një faqe.

en: About
sq: Informacione

en: Who's online
sq: Kush është në linjë
