User One (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: User
sr: Корисник

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Who's online
sr: Ко је онлине?

en: There are currently @total users online.
sr: Тренутно је @total корисника онлине.

en: A list of users that are currently logged in.
sr: Листа корисника који су тренутно улоговани.
