User Points (2.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Log
gu: નોંધણી

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું
