User Points (2.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Log
is: Kerfisskrá

en: Quantity
is: Magn

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Revisions
is: Útgáfur

en: Create new revision
is: Búa til nýja útgáfu

en: Revision
is: Útgáfa
