User Points (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Log
lv: Žurnāls

en: Quantity
lv: Skaits

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Log message
lv: Žurnāla pieraksts

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Changed
lv: Labots

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija
