User Points (2.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
