User Points (2.0.0-beta2) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Log
tr: Günlük kayıtları

en: Quantity
tr: Miktar

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Points
tr: Puanlar

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Log message
tr: Günlük iletisi

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Userpoints
tr: Kullanıcı puanları

en: Revert
tr: Geri al

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: Revision
tr: Sürüm

en: Changed
tr: Değişti

en: Revision of %title from %date
tr: %date tarihindeki %title sürümü

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihindeki sürümüne geri dönmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihli sürümü silmek istediğinize emin misiniz?

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: @date by @username
tr: @username tarafından @date
