User Points (2.0.0-beta2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Log
ka: ჟურნალი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Created
ka: შექმნილია

en: Revert
ka: დაბრუნება
