User Points (2.0.0-beta2) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Log
mn: Лог

en: Quantity
mn: Тоон

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Log message
mn: Журналын зурвас

en: Revert
mn: Буцаах

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
