User Points (2.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Log
sv: Logg

en: Quantity
sv: Antal

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Points
sv: Poäng

en: Revisions
sv: Versioner

en: Log message
sv: Loggmeddelande

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Create new revision
sv: Skapa ny version

en: Revert
sv: Återställ

en: Revisions for %title
sv: Versioner för %title

en: Revision
sv: Version

en: Changed
sv: Ändrad

en: Revision of %title from %date
sv: Version av %title från %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill återställa till versionen från %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill radera versionen från %revision-date?

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Copy of the revision from %date.
sv: Kopia av versionen från %date.

en: Current revision
sv: Nuvarande version

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.

en: @date by @username
sv: @date av @username
