User Points (2.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Log
te: చిట్టా

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం
