User Points (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Totals
af: Totale

en: Transactions
af: Transaksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: - None -
af: - Geen -

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Log message
af: Logboodskap

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Authored on
af: Geskep op

en: Pending
af: Hangende

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
