User Points (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Log message
az: Mesaj loqu

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Reference
az: Istinad

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
