User Points (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Totals
da: Total

en: Transactions
da: Transaktioner

en: Description
da: Beskrivelse

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: - None -
da: - Ingen -

en: User
da: Bruger

en: All
da: Alle

en: Points
da: Point

en: Log message
da: Logbesked

en: Amount
da: Beløb

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Pending
da: Afventer

en: Balance
da: Saldo

en: Reason
da: Begrundelse

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Admin
da: Administration

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende
