User Points (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Totals
et: Kokku

en: Transactions
et: Tehingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: - None -
et: - Puudub -

en: User
et: Kasutaja

en: All
et: Kõik

en: Points
et: Punktid

en: Log message
et: Logiteade

en: Amount
et: Kogus

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Pending
et: Ootel

en: Reference
et: Viide

en: Balance
et: Bilanss

en: Reason
et: Põhjus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Admin
et: Administraator

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
