User Points (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Date
is: Dagfesting

en: Reset
is: Tómstilla

en: - None -
is: - Einki -

en: User
is: Brúkari

en: All
is: Øll

en: Log message
is: Boð í gerðalista

en: Authored on
is: Skrivað tann
