User Points (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Description
ps: سپړنه

en: Date
ps: نيټه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
