User Points (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (32 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Totals
ru: Всего

en: Transactions
ru: Операции

en: Description
ru: Описание

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: - None -
ru: - Не указано -

en: User
ru: Пользователь

en: All
ru: Все

en: Points
ru: Баллы

en: Log message
ru: Сообщение в системный журнал

en: Amount
ru: Сумма

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Authored on
ru: Создан в

en: Pending
ru: В ожидании

en: Reference
ru: Связь

en: Balance
ru: Баланс

en: Reason
ru: Причина

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Applied
ru: Разрешено

en: Admin
ru: Администратор

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Internal reference
ru: Внутренняя ссылка

en: Master
ru: Основной

en: Add points transaction
ru: Добавить транзакцию баллов
