User Points (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Totals
sk: Spolu

en: Transactions
sk: Transakcie

en: Description
sk: Popis

en: Date
sk: Dátum

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Points
sk: body

en: Log message
sk: Správa záznamu

en: Amount
sk: Množstvo

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Reference
sk: Referencia

en: Balance
sk: Zostatok

en: Reason
sk: Dôvod

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Admin
sk: Administrátor

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
