User Points (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Date
th: วันที่

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: ID
th: ไอดี

en: All
th: ทั้งหมด

en: Log message
th: บันทึกข้อความ

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
