User Points (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Totals
tr: Toplam

en: Transactions
tr: İşlemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: User
tr: Kullanıcı

en: All
tr: Tümü

en: Points
tr: Puanlar

en: Log message
tr: Günlük iletisi

en: Amount
tr: Miktar

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Pending
tr: Bekleyen

en: Reference
tr: Kaynak

en: Balance
tr: Bakiye

en: Reason
tr: Sebep

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Admin
tr: Yönetim

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
