User Points (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Totals
ar: المجاميع

en: Description
ar: الوصف

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: All
ar: الكل

en: Log message
ar: رسالة السجل

en: Amount
ar: المبلغ

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Pending
ar: معلّق

en: Reference
ar: مرجع

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
