User Points (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Transactions
be: Транкзацыі

en: Description
be: Апісанне

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: - None -
be: - Нічога -

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: All
be: Усе

en: Log message
be: Запіс у логу

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Pending
be: Чакае

en: Apply
be: Ужыць
