User Points (8.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Description
bn: বিবরণ

en: Date
bn: তারিখ

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: All
bn: সমস্ত

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে
