User Points (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: - None -
bo: - མེད། -

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: All
bo: ཡོངས

en: Log message
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
