User Points (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Totals
el: Σύνολα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: - None -
el: - Κανένα -

en: User
el: Χρήστης

en: All
el: Όλες

en: Log message
el: Μήνυμα ημερολογίου

en: Amount
el: Ποσό

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Reference
el: Αναφορά

en: Balance
el: Υπόλοιπο

en: Reason
el: Αιτία

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Admin
el: Διαχειριστής

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
