User Points (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Transactions
eu: Transakzioak

en: Description
eu: Azalpena

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: All
eu: Guztiak

en: Points
eu: Puntuak

en: Log message
eu: Log mezua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: User points
eu: Erabiltzailearen puntuak

en: Admin
eu: Kudeatu

en: User Points
eu: Erabiltzailearen puntuak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
