User Points (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Totals
he: סך הכל

en: Transactions
he: פעולות

en: Description
he: תיאור

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: - None -
he: - ללא -

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: Points
he: נקודות

en: Log message
he: הודעה ליומן הפעילות

en: Amount
he: כמות

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Pending
he: ממתינות

en: Reference
he: רפרנס

en: Reason
he: סיבה

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Admin
he: מנהל

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
