User Points (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Description
jv: Katrangan

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: - None -
jv: - Nihil -

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Log message
jv: Pesen log

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Reason
jv: Alesan

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
