User Points (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Log message
km: សារ​កំណត់ហេតុ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ
